2007 yılında mobilya sektöründe faaliyete başlayan şirketimiz geçen yıllar içinde ilk günkü heyecanı koruyarak gelişen teknoloji ile üretimini kaliteden ödün vermeden devam ettirmektedir.

Şirketimiz gelişen dünyada yaşam alan tercihlerimizin değiştiğini görerek dünyamızın talebi doğrultusunda minimal mobilya üreterek, ürünlerimizi başta Almanya, Fransa, Hollanda olmak üzere bütün Avrupa ülkelerinin yanı sıra Amerika ve İskandinav ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Üretimimizin sorumluluğunun bilincinde olup ihtiyaç duyduğumuz enerjimizi müşterilerimizin güzel yorumlarının sağladığı motivasyona borçlu olduğumuzu biliyor ve siz değerli iş ortaklarımız için zamanı üreterek tüketmeye devam ediyoruz

Vizyonumuz

Sürekli değişim anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeden en son teknolojik aletler ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak müşteriye en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktır.

Misyonumuz

Kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek mobilya sektöründe bir numara olmak.

Yıllara dayanan deneyim

Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, ulaşılabilir tasarım anlayışıyla Decorloger, hayata fark katmak için 2007′ den beri sizin için üretiyor.

Koleksiyon iletişim