Çağrı merkezimiz hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00-17:30 saatleri arasında +90 551 688 1909 numaralı hattan hizmet vermektedir.

Her türlü soru, şikayet ve önerileriniz için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.

Önemli Duyuru

Değerli müşterimiz , kargoların kapıya teslim hizmeti veremediği bölgelerin bilgisini mutlaka isteyin. Siparişinizi tamamlamadan önce bulunduğunuz şehir / ilçe / köye kapıya teslim seçeneği olup olmadığını kontrol ediniz. Sepette yansıyan kargo ücreti bu bölgeler için aktarma merkezine varışa kadar olan nakliyeye aittir.


ÜYELİK


Nasıl Üye Olabilirim?
Üye olmak için, www.decorloger.com  ana sayfasında yer alan “Üye Girişi” ikonuna  tıklayınız. Açılan pencerede “Üye Ol” ikonuna tıklayınız. Sizden istenilen bilgileri (zorunlu alanları) formda lütfen eksiksiz olarak doldurarak “Kaydet”e basınız. Veya sitenin en altında bulunan “Yeni Üyelik” yazısına tıklayarak üye olabilirsiniz.

 
Neden üye olmalıyım?

Alışveriş aşamasında, size kesintisiz hizmet verebilmemiz amacı ile kullanılmaktadır. Sipariş takibinizi, üyelik girişi ile hesabınızdan çok daha kolay yapabilirsiniz. Üyelik bilgileri içerisinde aynı zamanda siparişiniz ile ilgili karşılaşabileceğiniz problemlerde, size sorulacak olan güvenlik bilgileri olacaktır.

Şifremi unutursam ne yapmayalım?

Şifrenizi unutmanız durumunda, ana sayfamızda bulunan “Üye Girişi” bölümünde yer alan “şifremi unuttum” linkini tıklayınız.

Üyelik avantajları nelerdir?

Alışveriş ve sipariş işlemlerinizi kolayca yaparak  zaman kazanabilirsiniz. Üyelerimize sağlanan özel avantajlardan, kampanyalardan ve promosyonlardan yararlanabilirsiniz.

SİPARİŞ

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde, kolay ve eğlenceli kurulum şeması (arkası Garanti belgesidir, atmayınız) , kurulum için gerekli tüm tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır. Ekstra sadece tornavidaya ihtiyacınız olabilir. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Faturam koli’den çıkmadı. Ne yapmalıyım?

Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Faturanızın e-posta adresinize ulaşmaması durumunda sitemizdeki “Decorloger Destek” bölümünden veya +90 551 688 1909  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Kredi Kartı Güvenlik Onayı Nedir?

Bu onay kredi kartı sahibinin güvenliği için alınmakta olup, www.decorloger.com güvenlik departmanı ve kullanmış olduğunuz kredi kartının ait olduğu banka aracılığıyla alınmaktadır (Banka kredi kartı sahibine ulaşır ve sistemimize onay gönderir). Her sipariş için bu onaya ihtiyaç duyulmamaktadır.  Gerekli görüldüğü takdirde banka güvenlik onayı talep edilir. Banka müşteriye ulaşamaz veya kredi kartı sahibi alışverişe onay vermezse, sipariş iptal edilir. Banka onayının gecikmemesi açısından bankada ve sistemimizde bulunan müşteri bilgilerinizin güncel olmasına dikkat ediniz.

Banka Güvenlik Onayı Süreci 24-36 saat arasındadır. Bu süre içerisinde halen bankadan onay gelmemesi durumunda sizi arayıp bankanızı arayıp iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica edebiliriz.

Banka onayının gecikmemesi açısından bankada ve sistemimizde bulunan müşteri bilgilerinizin güncel olmasına lütfen dikkat ediniz.

Sipariş takibini nasıl yapabilirim?

Üye girişi yaptığınızda, “Siparişlerim” ekranından geçmiş siparişlerinizi ya da yeni verdiğiniz siparişinizin tüm aşamalarını görebilirsiniz. Bu bölümden sipariş id, ürün ve adedi, sipariş tarihi, ödeme durumu, sipariş durumu ve kargo takip numarası takip edilebilmektedir.  

Siparişim kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Sipariş ettiğiniz ürünleri teslimat sırasında irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Eksik veya hasarlı ürün ile karşılaştığınızda kargo firması yetkilisine bildirmeniz yeterlidir. Ürünün eksik ya da hasarlı olduğu hallerde kargo ücreti tarafımıza ait olacaktır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız. Ürün hasar görmüş ise teslim almayıp, kargo firma yetkilisine tutanak tutturunuz. Hasarlı ürün bilgisi tarafımıza ulaşır ulaşmaz, yeni ürün teslimat adresinize gönderilecektir.

Ürünlerinizin garantisi var mı?

decorloger.com’ da satın almış olduğunuz tüm ürünlerin garantisi bulunmaktadır. Ancak  ürünlere göre garanti süreleri ve koşulları değişebilmektedir.  Ürün ile birlikte gönderilecek garanti belgesini lütfen inceleyiniz ve kaybetmeyiniz. Garanti Koşulları bölümünü inceleyiniz.

Ürünüm ulaşırken herhangi bir gecikme olabilir mi?

Sipariş adresinin kargo merkezlerine uzaklığı, sipariş teslim zamanında değişikliğe neden olabilmektedir. Kargoda oluşabilecek gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Kargo takip numaranızı kullanarak takip edebilir, kargo firmasıyla iletişime geçebilirsiniz. 

decorloger.com ’da yer alan tüm ürünlerin stok güncellemeleri sürekli yapılmaktadır. Nadiren de olsa sipariş ettiğiniz ürün o an itibariyle stoklarımızda bulunamıyorsa bundan dolayı bir gecikme yaşanılabilir. Böyle bir durumda size, irtibat numaranızdan veya e-posta aracılığıyla ulaşılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Ürününüzü aldım montajını yapamıyorum. Ücretli olarak kurulum yapıyor musunuz ?

Ücretli montaj imkanından faydalanmak için sitemizde yer alan “decorloger Destek” sisteminden tarafımıza ulaşabilir veya müşteri hizmetleri departmanımızı arayarak bölgenizde montaj personelimizin bulunup bulunmadığını öğrenebilirsiniz. Personellerimizin bulunduğu bölgelerde ücretli montaj imkanından faydalanabilirsiniz.

ÖDEME

Faturalama işlemi nasıl gerçekleşmektedir?

Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız 

sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. 

Faturanızın e-posta adresinize ulaşmaması durumunda info@decorloger.com  Canlı Destek  veya +90 551 688 1909  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.